تبلیغات
جهان اسلام - تحولات اخیر در جهان اسلام
جهان اسلام
امروز ، جهان اسلام ، بلکه سر تا سر جهان ، شاهد تحولات بزرگی است که خبر می دهد از تغییر معادلات جهانی
اخیرا شاهد تحولاتی در جهان اسلام هستیم که حاصل از بصیرت و بیداری مسلمانان ( که صاحبان اصلی کشورهای اسلامی هستند ) می باشد. بیداری و خروش مردم این کشورها آینده ی امیدوار کننده ای را در دنیای اسلام و بلکه در جهان رقم خواهد زد.


اما نکته ی حائز اهمیت در این میان مشخص بودن خواسته های مردم و همچنین وجود و یا عدم وجود مدیریت و رهبری در این اعتراضات گسترده می باشد.


به عنوان مثال یکی از دلایل عدم موفقیت گروههای مبارز فلسطینی در حدود 60 سال مبارزه را عدم وجود مدیریت و رهبری واحد می توان شمرد. و یا وجود رهبری و مدیریت در مبارزین لبنانی و حزب الله لبنان باعث دستیابی به پیروزی و موفقیت و قدرتمندی روز افزون در آنان گشته است.

همچنین عدم وجود خواسته های مشخص و یا خواسته های کم اهمیت از سوی مردم معترض ، موجب بازگشت همان وضعیت قبل ، اما در لباسی دیگر خواهد شد.


نکته ی مهم دیگری که نباید در این اعتراضات و یا انقلاب ها از آن غافل شد ، موج سواری دشمن و صحنه گردانان اصلی ( که همیشه غرب و به طور مشخص آمریکا ، انگلیس و رژیم صهیونیستی بوده اند ) است.


در واقع دشمنان مسلمانان با قرار دادن دست نشانده های خود و ایجاد خفقان همواره اعتراضات را سرکوب می کنند ، اما وقتی این اوضاع تبدیل به اعتراض فراگیر و گسترده ی مردمی می شود و کاری هم از دولت ها و حکومت های دست نشانده بر نمی آید ،
مستکبرین و دستگاههای اطلاعاتی و جاسوسی آنها اقدام به موج سواری و استحاله ی این اعتراضات و انقلاب ها می نمایند و به اصطلاح انقلاب مردم را مصادره می کنند. ( می توان به وجود نفاق هم در موضوع توجه داشت)

در هر حال دشمنان اسلام به هیچ وجه از این بیداری و خروش امت مسلمان راضی نیستند و باید بدانیم از هیچ تلاشی برای به بن بست رساندن این اقدامات فرو گذاری نخواهند کرد.


اما مسلمانان باید بدانند که سرنوشت شان به دست خودشان است و باید آینده ی خود را ، خود به دست بگیرند و این امر مهم جز تلاش و همت بیش از پیش راهی ندارد.


در هر حال آینده ای روشن در انتظار مسلمین و جهان اسلام می باشد که در این بین مسلمانان دیگر کشورها باید حمایت مادی و معنوی خود را از آن نشان دهند.به امید پیروزی نهایی مسلمین بر کفر و نفاق.
طبقه بندی: انقلاب اسلامی،  جهان اسلام،  روز نوشت،  سیاسی،  بیداری اسلامی، 
برچسب ها: بصیرت و بیداری مسلمانان، صاحبان اصلی کشورهای اسلامی، آینده امیدوار کننده در دنیای اسلام، خواسته های مردم، تحولات اخیر در جهان اسلام، وجود مدیریت و رهبری، عدم موفقیت گروههای مبارز فلسطینی، حزب الله لبنان، موج سواری، ایجاد خفقان، استحاله، مصادره انقلاب، نفاق، آینده روشن مسلمین، حمایت مادی و معنوی، تحولات جهان اسلام، بصیرت و بیداری، مبارزین لبنانی، موج سواری دشمن، آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی، اعتراض فراگیر و گسترده ی مردمی، حکومت های دست نشانده، اعتراضات و انقلاب ها، بیداری و خروش امت مسلمان، آینده روشن مسلمین و جهان اسلام، پیروزی مسلمین بر کفر و نفاق،
ارسال توسط یک مهندس
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما مهمترین موضوعی که امروزه باید به آن پرداخت چیست؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی