تبلیغات
جهان اسلام - دنیا شاهد شکوفایی روز انقلاب اسلامی ایران
جهان اسلام
امروز ، جهان اسلام ، بلکه سر تا سر جهان ، شاهد تحولات بزرگی است که خبر می دهد از تغییر معادلات جهانی

امام موسی کاظم (سلام الله علیه و آله) فرمودند:
« مردی از قم ، مردم را به سوی خدا دعوت می کند افرادی گرد او جمع می شوند که قلب هایشان همچون پاره های آهن ستبر است ، بادهای تند حوادث آنان را نمی لرزاند ، از جنگ خسته نمی شوند و نمی ترسند ، اعتماد آن ها بر خداست و سرانجام کار از آن پرهیزکاران است. » (بحار الانوار ، جلد 60 ، صفحه 216)  (1)


« تقدیم به امید بخش مسلمین و مستضعفان جهان ، حضرت امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی ایران که به کل بشریت متعلق است ؛ و به شهدای گل گون کفن ؛ و آنانی که رهرو اویند و در راه اعتلای آرمان ها و اندیشه های خمینی کبیر همت گماشته و می گمارند ، به ویژه نایب بر حقش ، ولی امر مسلمین جهان ، امام خامنه ای (که سایه ی او مستدام باد) »


انقلاب اسلامی ایران ، دهه فجر ، انفجار نور


هر ساله با فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قلوب مسلمین و انسان های آزاده سراسر جهان ، بیش از پیش ، متوجه پیام آور امید و آزادی ، حضرت امام خمینی (ره) ، ایران و انقلاب اسلامی آن ، می گردد.


اما امسال وقایع و تحولات اخیر رخ داده در دنیای اسلام باعث گشته است که بیش از پیش متوجه حضرت امام (ره) ، اندیشه ها و آرمان های او شویم. آری آرمان ها ، اهداف و اندیشه هایی که هر روز فروزان تر و شکوفا تر می گردد.

وعلت آن اینست که امام و نهضت امام (ره) در قلب ها و اعماق جان سراسر انسان ها به ویژه آزادگان و مستضعفان جهان نفوذ کرده است و هر روز بیشتر و عمیق تر می گردد.


آری ، اندیشه ای که در قلب ها جای گرفت ، دیگر با تهاجم و تبلیغات سوء از میان نمی رود.

آری ، اینست تهاجم ما به دنیای ظلم و استکبار - اندیشه و راه حضرت امام (ره) - که البته جواب آن هم می تواند جنگ ها و فتنه ها و اشغالگری ها علیه دنیای اسلام باشد که صد البته به دلایل گفته شده همگی ناکام و بی تأثیر خواهد بود.

چه بسا در ورای آن ، اندیشه ها و آرمان های حضرت امام (ره) بیشتر معرفی می گردد و انسان های بیشتری نیز با نهضت او آشنا می گردند.


حال دشمنان و مستکبرین ، تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا نور خمینی کبیر (ره) و نهضت او و آثار این انقلاب را خاموش و آن را از بین ببرند. و با آثار آن به شدت دشمنی و مخالفت می کنند.

اما باید بدانند که خداوند قادر و جبار و واسطه ی فیض او یعنی حضرت ولی عصر (که سر و جان ما به فدایش) پشتیبان و یاور نهضت امام خمینی (ره) هستند. این است علت پیروزی روز افزون ما و شکست پی در پی دشمنان اسلام.آری ، امام خمینی (ره) و نهضت جهانی او ، زمینه ساز ظهور حضرت بقیة الله الاعظم (خداوند در ظهور پر برکتش تعجیل بفرماید) شده است و ما هم ان شاء الله تا پای جان این راه را ادامه می دهیم تا این پرچم را بدست صاحب اصلی آن بسپاریم. و ان شاء الله با یاری خداوند و به امید او ، این انقلاب به ظهور حضرت متصل می گردد. (الهی آمین)


پرچم ایران ، راهپیمایی 22 بهمن


حسن ختام این کلام جملاتی باشد از ولی امر مسلمین امام خامنه ای (که سایه ی او مستدام باد) :


« امام بزرگوار با این انقلاب، مسلمانان را نشاط بخشید و اسلام را زنده کرد.

امروز در کشورهاى بسیارى، اسلام آرزو و آرمان نسلهاى جوان و به پاخاسته و روشنفکر است. یک نمونه، فلسطین عزیز است.

سالها به نام فلسطین حرف زده شد و مبارزه گردید؛ اما ناکام و ناموفق. امروز ملت فلسطین، به نام اسلام مبارزه و مقاومت می کند؛ لذا مبارزه از شکل سازمانها و گروهها و شخصیتها و سردمدارها، به میان توده‏ ی مردم کشیده شده است.

چنین مبارزه یى، هرگز ناکام نخواهد شد. مبارزه‏ ی مردمى اگر باقى بماند، بی شک در نهایت به پیروزى خواهد رسید.

این، به برکت اسلامى بود که امام نام آن را زنده کرد و وجدان اسلامى را در مسلمین بیدار نمود...


...امروز در کشورهاى اسلامى شمال آفریقا، گروههایى به نام اسلام و با هدف ایجاد حکومت و نظام اسلامى مبارزه می کنند؛ پیشرفت هم کرده‏اند.


قبل از نهضت امام بزرگوار ما، چه کسى چنین چیزى را حتى به خاطر می گذرانید؟

در شرق و غرب جهان اسلام، مسلمانان بیدار شده اند. اقلیتهاى مسلمان در کشورهاى اروپایى و غیر اروپایىِ داراى حاکمیت کفر و الحاد، احساس شخصیت می کنند.

هویت و شخصیت اسلامى، در میان مسلمانان زنده شد.

این، به برکت امام و حرکت عظیم امام بود. »  (2)...حوادث امروز شمال آفریقا برای ملت ایران معنی خاصی دارد. این همان چیزی است كه همیشه به عنوان حدوث بیداری اسلامی به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی گفته می‌شود...


...حكومت ما اسلامی است، به این افتخار میكنیم و ثابت میكنیم راه نجات بشر همین است...


...اتفاقات كشورهای مصر و تونس، یك زلزله واقعی است...

...امروز نفس در سینه دنیای غرب و دنیای اسلام هر یك به دلیلی حبس شده كه ببینند مصر بزرگ ، مصر نوابغ قرن اخیر ، اكنون چه خواهد كرد و پرچم همت خود را تا كجا بلند خواهد داشت.


اگر این پرچم معاذالله سقوط كند دوران تیره و تاری به دنبال خواهد داشت و اگر به قله برسد و نصب شود سر بر آسمان خواهد كشید...


...شكی نیست كه قیام ملتها بسته به اقتضائات هر كشوری دارای مختصات منحصر به فرد است و نمیتوان چیزی را كه در انقلاب اسلامی ایران واقع شد ، عینا در دیگر كشور اسلامی انتظار داشت...(3)1- از مقدمه ی کتاب عصر امام خمینی (قدس سره) - میراحمدرضا حاجتی
2-
سایت دفتر مقام معظم رهبری

3- اهم بیانات ولی امر مسلمین در نماز جمعه  15 بهمن 1389


طبقه بندی: اجتماعی،  انقلاب اسلامی،  ایران،  بیداری اسلامی،  بین المللی،  جهان اسلام،  دفاع مقدس،  دینی،  روز نوشت،  سیاسی،  فرهنگی، 
برچسب ها: حضرت امام خمینی (ره)، انقلاب اسلامی ایران، ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای، ایام الله دهه فجر، وقایع و تحولات اخیر دنیای اسلام، اندیشه ها و آرمان های امام خمینی، قلب ها و اعماق جان آزادگان و مستضعفان جهان، دنیای اسلام، زمینه ساز ظهور حضرت بقیة الله الاعظم، کشورهاى اسلامى شمال آفریقا، هویت و شخصیت اسلامى، اتفاقات كشورهای مصر و تونس، حدوث بیداری اسلامی، كشور های اسلامی، یك زلزله واقعی در مصر و تونس، حكومت اسلامی، قیام ملت مصر و تونس، مردی از قم، دنیا شاهد شکوفایی روز انقلاب اسلامی ایران، شهدای گل گون کفن، نهضت جهانی امام خمینی، فلسطین، مبارزه و مقاومت، وجدان اسلامى، ایجاد حکومت و نظام اسلامى، جهان اسلام، اقلیتهاى مسلمان کشورهاى اروپایى و غیر اروپایىِ، امام خمینی امید بخش مسلمین و مستضعفان جهان، حوادث شمال آفریقا، حکومت اسلامی، قیام ملتها،
ارسال توسط یک مهندس
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما مهمترین موضوعی که امروزه باید به آن پرداخت چیست؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی