تبلیغات
جهان اسلام - رمز بقای انقلاب اسلامی ایران همان رمز پیروزی است
جهان اسلام
امروز ، جهان اسلام ، بلکه سر تا سر جهان ، شاهد تحولات بزرگی است که خبر می دهد از تغییر معادلات جهانی
 بى تردید رمز بقاى انقلاب اسلامى همان رمز پیروزى است؛ و رمز پیروزى را ملت میداند و نسلهاى آینده در تاریخ خواهند خواند كه دو ركن اصلى آن: انگیزه الهى و مقصد عالى حكومت اسلامى؛ و اجتماع ملت در سراسر كشور با وحدت كلمه براى همان انگیزه و مقصد ..


اینجانب به همه نسلهاى حاضر و آینده وصیت میكنم كه اگر بخواهید اسلام و حكومت اللَّه برقرار باشد و دست استعمار و استثمارگرانِ خارج و داخل از كشورتان قطع شود، این انگیزه الهى را كه خداوند تعالى در قرآن كریم بر آن سفارش فرموده است از دست ندهید؛


 و در مقابل این انگیزه كه رمز پیروزى و بقاى آن است، فراموشى هدف و تفرقه و اختلاف است.
 بى جهت نیست كه بوقهاى تبلیغاتى در سراسر جهان و ولیده‏هاى بومى آنان تمام توان خود را صرف شایعه‏ ها و دروغهاى تفرقه افكن نموده ‏اند و میلیاردها دلار براى آن صرف مى‏كنند.

 بى انگیزه نیست سفرهاى دائمى مخالفان جمهورى اسلامى به منطقه. و مع الأسف در بین آنان از سردمداران و حكومتهاى بعض كشورهاى اسلامى، كه جز به منافع شخص خود فكر نمى‏كنند و چشم و گوش بسته تسلیم امریكا هستند دیده مى‏شود؛ و بعض از روحانى نماها نیز به آنان ملحقند ..


امروز و در آتیه نیز آنچه براى ملت ایران و مسلمانان جهان باید مطرح باشد و اهمیت آن را در نظر گیرند، خنثى كردن تبلیغات تفرقه افكنِ خانه برانداز است.


صحیفه امام ج21 ص 404طبقه بندی: اجتماعی،  انقلاب اسلامی،  ایران،  سیاسی، 
برچسب ها: هدف انقلاب، 22 بهمن، وحدت كلمه، انگیزه الهى و مقصد عالى حكومت اسلامى، اسلام و حكومت الله، فراموشى هدف و تفرقه و اختلاف، رمز بقا و پیروزی انقلاب اسلامی ایران، مخالفان جمهورى اسلامى ایران، روحانى نماها، خنثى كردن تبلیغات تفرقه افكن خانه برانداز، رمز بقای انقلاب اسلامی ایران همان رمز پیروزی است، حكومت اسلامى، نسل آینده، استعمار و استثمارگران، رمز پیروزى، كشورهاى اسلامى، مسلمانان جهان، ملت ایران،
ارسال توسط هادی حق جو
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما مهمترین موضوعی که امروزه باید به آن پرداخت چیست؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی