تبلیغات
جهان اسلام - حقوق بشر غربی و مسدود کردن حسابهای بانکی شبکه Press TV
جهان اسلام
امروز ، جهان اسلام ، بلکه سر تا سر جهان ، شاهد تحولات بزرگی است که خبر می دهد از تغییر معادلات جهانی
« انگلیس حساب های بانکی شبکه پرس تی وی (Press TV) در لندن را مسدود کرد. » شبکه پرس تی وی Press TV

محمد سرافراز معاون برون مرزی صدا و سیما در گفت و گو با خبر گزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) ، بستن حساب های پرس تی وی در کشور انگلیس را غیرقانونی اعلام کرد و گفت : پرس تی وی (Press TV) شرکتی است در لندن که بر اساس قوانین انگلیس به ثبت رسیده است و مطابق قانون آن کشور فعالیت رسانه ای می کند و بانک ها حق ندارند حساب بانکی رسانه ای را که براساس قانون آن کشور عمل می کند، بدون دلیل ببندند.

مقامات امنیتی انگلیس قبلا اشاره کرده بودند که باید کاری کنیم که فعالیت های پرس تی وی (Press TV) در لندن تعطیل شود

مسئولان این بانک ها در هیچ موردی پاسخ رسمی نداده اند ، فقط به طور غیر مستقیم دلیل این اقدام را اینگونه اعلام کرده اند که : از بالا فشار آوردند.

کشورهای غربی و به ویژه انگلیس اقدامات خلاف قانون خود را عموما از طریق اهرم های اقتصادی و بانکی پیگیری می کنند و تاکنون در چند مورد بعضی از حساب های مربوط به این شبکه را در بانک های مختلف تعطیل کرده اند. (1)


ظاهرا این اقدامات در راستای پوشش خبری شبکه Press TV از تظاهرات گسترده دانشجویان انگلیس در اعتراض به افزایش شهریه ی دانشگاهها و کاهش بودجه تحصیلی ، صورت پذیرفته است.


پوشش خبری شبکه پرس تی وی Press TV


این اعتراضات از حیث گستردگی ، یادآور تظاهرات گسترده دهه 1980 علیه سیاست‌های مارگارت تاچر نخست وزیر وقت این کشور است.
(2)


همچنین در اقدام دیگری ، هنگام ارسال گزارش زنده ی شبکه Press TV  در جریان اعتراضات دانشجویان انگلیس ، حسن غنی خبرنگار و ادم اپستل تصویر بردار این شبکه ، با چکش (!) زخمی و مورد حمله افراد ناشناس قرار گرفتند و راهی بیمارستان شدند.

دوربین چند هزار پوندی ( چند میلیون تومانی) این شبکه نیز دچار آسیب های جدی گردید.

اعضای گروه خبری پرس ‌تی وی بر این باور هستند که این افراد وابسته به پلیس انگلیس بودند زیرا به دانشجویان نیز حمله می کردند ، اما نیروهای پلیس با آنان کاری نداشتند.


عملکرد این افراد ناشناس
گویای اینست که آنان از سوی پلیس انگلیس حمایت و هدایت می شده اند...تظاهرات دانشجویان در انگلیسو باز هم نمونه ی دیگری از حقوق بشر و دموکراسی غربی !
1-  خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

2-  شبکه Press TV
 
3-  شبکه العالم

4- شبکه Press TV


طبقه بندی: ایران،  بین المللی،  سیاسی، 
برچسب ها: حقوق بشر غربی و مسدود کردن حسابهای بانکی شبکه Press TV، محمد سرافراز معاون برون مرزی صدا و سیما، شبکه پرس تی وی Press TV، بستن حساب های پرس تی وی در انگلیس لندن، مقامات امنیتی انگلیس، کشورهای غربی، اهرم های اقتصادی و بانکی، پوشش خبری شبکه Press TV، تظاهرات گسترده دانشجویان انگلیس، اعتراض به افزایش شهریه ی دانشگاهها و کاهش بودجه تحصیلی، تظاهرات گسترده دهه 1980 علیه سیاست‌های مارگارت تاچر، مارگارت تاچر نخست وزیر وقت انگلیس، حسن غنی خبرنگار پرس تی وی Press TV، گزارش زنده پرس تی وی Press TV، ادم اپستل تصویر بردار پرس تی وی Press TV، افراد وابسته به پلیس انگلیس، حقوق بشر و دموکراسی غربی، بستن حسابهای بانکی پرس تی وی Press TV،
ارسال توسط یک مهندس
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما مهمترین موضوعی که امروزه باید به آن پرداخت چیست؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی