تبلیغات
جهان اسلام - كمپین یک میلیون امضا برای توقف جنایت های آل سعود و آل خلیفه در بحرین
جهان اسلام
امروز ، جهان اسلام ، بلکه سر تا سر جهان ، شاهد تحولات بزرگی است که خبر می دهد از تغییر معادلات جهانی
بر اساس قوانین سازمان ملل در صورتی كه تعداد امضاهای یك كمپین به یك میلیون نفر برسد دبیر كل سازمان ملل موظف است كه آن موضوع را پیگیری كرده و نسبت به آن اعلام موضع كند ،
‌در همین راستا برای توقف كشتار مردم بحرین توسط رژیم آل‌خلیفه و عربستان سعودی ،‌ كمپینی ایجاد شده است تا بتوان این تعداد امضا را جمع آوری كرد.

برای رای دادن باید به لینك زیر مراجعه كرد :بعد از باز شدن این لینك ، باید به انتهای صفحه رفته و بر روی گزینه click here to sign petition كلیك كرد.
پس از باز شدن صفحه بعدی ، در کادر اول نام و در کادر دوم آدرس ایمیل خود را وارد كنید. نیازی به پر كردن دیگر کادرها نیست ،

پس از آن بار دیگر بر روی گزینه sign petition باید كلیك كرد.


پس از باز شدن صفحه بعدی ، حتما بر روی گزینه approve signature باید كلیك كرد تا رای دادن شما به ثبت برسد.


كمپین یک میلیون امضا برای توقف جنایت های آل سعود و آل خلیفه در بحرین


در ادامه ترجمه متن منتشر شده در این كمپین ارائه می‌شود:

جناب آقای "بان کی مون " ‌دبیر كل محترم سازمان ملل متحد مستحضرید كه نقض حقوق بشر توسط هر فرد و گروهی كه صورت گیرد ، محكوم است ، زیرا كه علاوه بر سلب حقوق و آسایش انسانها ، به بی مبالاتی نسبت به اجرا و احترام به این حقوق منجر می گردد و سكوت و بی اعتنایی در برابر نقض این حقوق باعث سرافكندگی در پیشگاه خداوند و ملتها و تاریخ بشر خواهد شد.

كشتار وحشیانه شهروندان و غیرنظامیان بویژه زنان و كودكان بی دفاع كشورهایی نظیر بحرین، لیبی و یمن ناقض حق اولیه حیات ، حق تعیین سرنوشت و حق آزادی بیان است كه از جمله اساسی ترین حقوق ابناء بشر می باشند و در عرف ها و معاهدات بین المللی نظیر اعلامیه جهانی حقوق بشر و كنوانسیونهای بین المللی مورد تاكید قرار گرفته اند.


آن چه امروزه در این كشورها در حال روی دادن است بوضوح مصداق بارز نقض این گونه حقوق انسانهاست كه عناوین مجرمانه آن را می توان در موارد مختلف كنوانسیونهای چهارگانه ژنو جستجو نمود.


این نقض فاحش حقوق بشر و سلب حیات و آزادی انسانهای مظلوم ، مستلزم توجه جدی و فوری سازمان ملل متحد و تمامی اعضای جامعه بین المللی می باشد ، كه با چنین روندی اگر خود آنها روزی در معرض چنین اتفاقی قرار گیرند چه دفاعی خواهند داشت.

پر واضح است كه افتخار یا ننگ تمامی این اتفاقات جهانی این مقطع از زندگی بشر ، در تاریخ به نام این سازمان و علی الخصوص در كارنامه دوران مسئولیت جنابعالی ثبت خواهد شد.


از این رو ما آزاد یخواهان سراسر جهان در حمایت از صیانت ابتدایی ترین حقوق بشر ، از جنابعالی به عنوان دبیر كل سازمان ملل ، كه مرجع اصلی نظارت براجرای اسناد و معاهدات بین المللی حقوق بشر می باشید ، در این برهه حساس از تاریخ زندگی بشر این مسئولیت بزرگ و سرنوشت ساز را برعهده دارید ، مصرانه خواهان پیگیری و اجرای مفاد ذیل می باشیم :
 

1. مداخله سریع و قاطع جهت توقف فوری و بی قید و شرط كشتار بی رحمانه مردم ؛

2. اخراج مداخله گران بیگانه اعم از نظامی و غیر نظامی از كشورهای مذكور ؛


3. فراهم آوردن مقدمات و شرایط لازم ، جهت تعیین سرنوشت این كشورها بدست ملت هایشان.
به امید آنكه سازمان ملل ، سازمان مدافع ملتهای در بند و رنج دیده از جور ظالمان ومستكبران
باشد .


خبرگزاری فارس


طبقه بندی: بحرین،  بیداری اسلامی،  بین المللی،  جهان اسلام،  روز نوشت،  سیاسی،  عربستان،  لیبی،  یمن، 
برچسب ها: سازمان ملل، دبیر كل سازمان ملل، توقف كشتار مردم بحرین، رژیم آل‌خلیفه و عربستان سعودی، بان کی مون، سازمان ملل متحد، نقض حقوق بشر، كشتار وحشیانه شهروندان و غیرنظامیان، كشتار وحشیانه زنان و كودكان بی دفاع، بحرین، لیبی، یمن، تعیین سرنوشت و آزادی، كمپین یک میلیون امضا برای توقف جنایت های آل سعود و آل خلیفه در بحرین، حقوق بشر، معاهدات بین المللی، اعلامیه جهانی حقوق بشر، كنوانسیونهای بین المللی، كنوانسیونهای چهارگانه ژنو، جامعه بین المللی، آزاد یخواهان سراسر جهان، تعیین سرنوشت كشورها بدست ملت ها،
ارسال توسط یک مهندس
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما مهمترین موضوعی که امروزه باید به آن پرداخت چیست؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی