تبلیغات
جهان اسلام - کربلا در هر زمانی رخ می دهد
جهان اسلام
امروز ، جهان اسلام ، بلکه سر تا سر جهان ، شاهد تحولات بزرگی است که خبر می دهد از تغییر معادلات جهانی

در هر عصری فریاد  "هل من ناصر ینصرنی" از گلوی مبارک حجت خدا بر روی زمین شنیده می شود. از زمان پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله تا دوران غصب خلافت امیرالمومنین علیه السلام و تا زمین کربلا و تا زمان حاضر این ندا می آید .


عده ای به این ندا پاسخ مثبت می دهند و تا آخر عمر با تمام سختی ها و حتی تا پای جان روی حرف خود می ایستند همچون سلمان و ابوذر و عمار و میثم ِ امیرالمومنین علیه السلام و حر و زهیر و حبیب ِ امام حسین علیه السلام فطوبی لهم و حسن مآب .


عده ی دیگر در برابر یار طلبی امام خود شمشیر را از رو بسته اند و در مقابل او ایستادند همچون اصحاب سقیفه در زمان امیرالمومنین علی علیه السلام  و حتی عده ای شمشیر خود را برهنه کردند و خون امام زمان خود را ریختند مثل یزید و ابن زیاد و عمر سعد و شمر در کربلا .


اما دسته سوم که شاید از گروه دوم هم بدتر باشند کسانی اند که ابتدا هزاران پاسخ مثبت را درون نامه به امام خود می دهند و بعد از آن عهد و قول خود را فراموش می کنند. آری آنان کوفیان و کوفی مسلکانند که سر پسر پیغمبر خود را به روی نیزه فرستادند .اما امروز ما جزء کدام دسته ایم ؟! خوب بنگر در کدامین جبهه ای ؟؟یا در دسته اول هستیم و همچون حر تا پای جان با عهد خود با امام زمانمان می ایستیم و توبه خود را نمی شکنیم ؟ یا اینکه هزاران بار همچون کوفیان در نامه خود اللهم عجل لولیک الفرج نوشتیم و در عمل در ظهور امام زمان (عج) با گناه تاخیر انداختیم ؟!


نکند دلیل تاخیر ظهور این باشد که ما به هنگام آمدن امام خود ، او را به کربلایی دیگر می فرستیم ؟!


تمامی معصومین مجموعا حدود 260 سال منتظر جواب هل من ناصر ینصرنی خود بودند اما امام زمان ما 1173 سال است که منتظر جواب ماست ...
طبقه بندی: اجتماعی،  دینی،  فرهنگی، 
برچسب ها: کربلا در هر زمانی رخ می دهد، حجت خدا بر روی زمین، دوران غصب خلافت امیرالمومنین، سلمان، ابوذر، عمار، میثم، حر، زهیر، حبیب، فطوبی لهم و حسن مآب، اصحاب سقیفه، شمشیر را از رو بسته، شمشیر برهنه، یزید، ابن زیاد، عمر سعد، شمر، کوفیان، کوفی مسلک، سر پسر پیغمبر به روی نیزه، خوب بنگر در کدامین جبهه ای، توبه خود را نمی شکنیم، اللهم عجل لولیک الفرج، ظهور امام زمان (عج)، تاخیر در ظهور امام زمان (عج)، 1172 سال منتظر جواب،
ارسال توسط هادی حق جو
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما مهمترین موضوعی که امروزه باید به آن پرداخت چیست؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی